Belgia: W ten weekend Hangar Festival powita 10 tys. gości!
Polska: Łowy na grubą zwierzynę pachną grubymi pieniędzmi. Zostawiają je zagraniczni myśliwi
Belgia, Bruksela: Kolejne przypadki agresji wobec pracowników zbierających śmieci
Polska: Pożyczamy coraz więcej. Bo po te pieniądze nie musimy iść do banku
Belgia: Kodeks Dobrostanu Zwierząt na razie nie zostanie przyjęty w Brukseli
Polska: Zamiast iść do szpitala, żeby zanieść rzeczy bliskiemu, wyślesz je przesyłką. Do paczkomatu
Belgia: Rząd Belgii otworzy więzienie w... Kosowie?
Belgia: Kibic Anderlechtu zmarł podczas meczu z Cercle Brugge
Niemcy: Policja zastrzeliła mężczyznę wymachującego maczetą na uniwersytecie
Polska: Trwa zamieszanie wokół cen za wodę. Zapłacimy więcej?

Co za klasa! Belgia wygrała 8-1

Czerwone Diabły były bezlitosne i rozgromiły na własnym terenie reprezentację Estonii 8-1. Po czterech meczach eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Świata 2018 reprezentacja Belgii prowadzi w grupie H z kompletem punktów.

Także bilans bramek jest imponujący (21 strzelonych, tylko jedna stracona). Druga w grupie Grecja ma na swym koncie 10 punktów, a trzecia Bośnia – 7 oczek.

W rozegranym w niedzielę w Brukseli meczu Estończycy byli bez szans. Już po pierwszej połowie przegrywali 1-3, a w drugich 45 minutach gry gospodarze dorzucili do tego kolejnych pięć trafień.

Po dwa gole dla Belgów zdobyli Dries Martens i Romelu Lukaku. Po jednej bramce dorzucili Thomas Meunier, Eden Hazard i Yannick Carrasco. Oprócz tego Estończycy strzelili sobie jeszcze gola samobójczego (Ragnar Klavan). Do właściwej bramki trafił z kolei Henri Anier, autor jedynego trafienia gości.

„Belgia zniszczyła naszą drużynę. Co przeważyło? Klasa. Czysta klasa”, podsumował mecz estoński dziennik „Öhtuleht ”.